jaunumi
biografija
diskografija
MP3
izpilditaji
foto galerija
kontakti
  <-- mobilie toniVēstules Paulam
MicRec Publishing
Microphone Records
Grafton Internet

Jauns Raimonda Paula albums - Mēs jau sen to bijām pelnījuši

Albumā “Mēs jau sen to bijām pelnījuši” apkopotas jaunas Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Dziesmas izpilda pazīstami Latvijas popmūziķi un vairāki no tiem Paula dziesmas ir ierakstījuši pirmo reizi. Starp tiem gan Ivo Fomins, gan Aisha, gan jaunais un daudzsološais tenors, un pirmā konkursa Latvijas Talanti uzvarētājs Dainis Skutelis.Populārs vācu duets iedzied Paula dziesmu “ Cāļus skaita rudenī”

Vācijas radiostacijās drīzumā nonāks populārā vācu šlāgermūzikas dueta Klaus & Klaus vāciski iedziedātā Raimonda Paula un Guntara Rača dziesma “Cāļus skaita rudenī”. Vācu versijai dziesmai dots nosaukums “Hummelflug”, kas latviski nozīmē “Kamenes lidojums”.

Par dziesmas tulkošanu vāciski ar “Izdevniecību MicRec” vācu izdevēji sazinājās jau šīs vasaras sākumā, kad arī tika uzsākts darbs pie šīs versijas.
Raimondam Paulam dzimšanas dienā – Zelta disks par Šomases un Moiseja albumu

Raimonds Pauls savā dzimšanas dienā saņēmis kārtējo tautas mīlestības apliecinājumu un atzinību savam talantam – svētku dienas rītā Mikrofona ieraksti sirsnīgā gaisotnē Latvijas Radio studijā viņam pasniedza Zelta disku par albuma ‘Pasaule ir skaista’ pārdošanas panākumiem (pārdots vairāk nekā 5000 eksemplāru).
Liene Šomase un Jānis Moisejs albumā “PASAULE IR SKAISTA!”

7.jūnijā mūzikas veikalos nonāks nu jau pazīstamās dziedātājas Lienes Šomases (Lenii) un vēl mazpazīstamā dziedātāja Jāņa Moiseja pirmais kopīgais albums “ Pasaule ir skaista”. Albumā apkopotas Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Ierakstu producējis Roberts Lejasmeijers.
ILGA
Rīgā dzīvot nav ne vainas

Vokāli dramatiski instrumentālajā grupā “ILGA” apvienojušies četri jauni un populāri Dailes teātra dziedošie aktieri -Intars Rešetins, Lauris Subatnieks, Gundars Subatnieks un Aldis Siliņš. Pirmā publiskā uzstāšanās ar lieliem panākumiem notika Dailes teātra vasaras festivālā “Stāmerienā”. Režisora Valda Liepiņa un mūzikas konsultanta Jura Vaivoda vadībā, speciāli šim festivālam tika sagatavots muzikāli dramatisks uzvedums “Rīgā dzīvot nav ne vainas”, kura pamatā ir Raimonda Paula dziesmas cikls ar Valda Artava dzeju. Latvijas radio studijā ir veikts šīs programmas ieraksts, klātesot publikai, kas rada īpašu atmosfēru un noskaņu.
Dziesmu starplaikos dzirdami asprātīgi Valda Artava teksti par dzīvi Rīgā.
Izdots albums ar Raimonda Paula dziesmām krievu valodā

Līdz šim albumi ar Raimonda Paula dziesmām krievu valodā bija pieejami tikai Krievijā, bet tagad tās ir apkopotas arī vienā kolekcijā un pieejamas arī Latvijā.
Izdots jauns Raimonda Paula melodiju albums “Atkal lecam pa vecam!”

Talsu pūtēju orķestris ieskaņojis Raimonda Paula jaunāko un lustīgāko dziesmu instrumentālās versijas no albumiem “Lecam pa vecam”, “Zili brīnumi” ,“Mana privātā dzīve” un “Šūpoles”.
Izdots “Raimonda Paula dziedāšanas svētku” koncertieraksta CD!

Ar prieku darām zināmu, ka no šīs nedēļas mūzikas ierakstu veikalos ir pieejams ilgi gaidītais un daudz pieprasītais Raimonda Paula dziedāšanas svētku koncertieraksta CD.
Tiek izdotas divas jaunas Raimonda Paula nošu grāmatas


Izdevniecība MicRec ir izdevusi divas jaunas Raimonda Paula dziesmu grāmatas - "Paula dziemu grāmata" un "Dziesmas jauktajiem koriem",  kurās apkopotas Maestro populārāko dziesmu notis un teksti.
Sonja Bishop sings Raimonds Pauls


Zviedru dziedātājas Sonjas Bišopas albums, kurā apkopotas 14 pazīstamas Raimonda Paula dziesmas angļu valodā: