jaunumi
biografija
diskografija
MP3
izpilditaji
foto galerija
kontakti
  <-- mobilie toniVēstules Paulam
MicRec Publishing
Microphone Records
Grafton Internet

Tiek izdotas divas jaunas Raimonda Paula nošu grāmatas


Izdevniecība MicRec ir izdevusi divas jaunas Raimonda Paula dziesmu grāmatas - "Paula dziemu grāmata" un "Dziesmas jauktajiem koriem",  kurās apkopotas Maestro populārāko dziesmu notis un teksti.

 

Pirmajā grāmatā - “Paula dziesmu grāmata” apkopotas pavisam 70 Maestro populārāko dziesmu notis, starp kurām arī “Mēs tikāmies martā”, “Nepārmet man”,  “Sens ir tas stāsts”, “Zilie lini”, “Latgalei”,  “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?”, “Somu Pirts”,”Dziesmiņa par prieku”, “Laternu stundā”, ”Mežrozīte”, ”Dziesma nenosalst”, “ Baltā saule”, “Teic, kur zeme tā”, "Mēmā dziesma” un vēl, un vēl!
Notis izdotas ekskluzīvā kartona noformējumā, kura iekšpusē atrodams ērti lietojams, funkcionāls nošu buklets. Daudzi mūziķi, kuri izmanto dziesmu notis saviesīgos vakaros, to jau ir augstu novērtējuši un atzinuši par ideālu.

Otra grāmata “Dziesmas jauktajiem koriem” ir izdota, speciāli gatavojoties “Raimonda Paula dziedāšanas svētkiem” jaunajā Arēna Rīga sporta kompleksā, un tajā ir apkopotas tieši to dziesmu notis un teksti, kuras skanēja šajā pasākumā.  Pavisam tajā atrodamas 29 populāru Paula dziesmu notis, kuras speciāli gatavojis un jauktajiem koriem aranžējis Arvīds Platpers.
Šajā dziesmu nošu izlasē apkopotas sekojošu dziesmu notis jauktajiem koriem: “Sanāciet, sadziediet”, “Zied ievas Siguldā”, "Cielaviņa”, “Pēc simt’ gadiem Piebalgā”, ”Kamolā tinēja”, “Par to (raudāja māte)”. “Tāpēc jau, ka nevar zināt kāpēc..” un daudzas citas. Arī šis izdevums ir ērti lietojams, un praktiski visas dziesmas ir viegli līdzi dziedamas. Atliek vien pievienoties Arvīda Platpera ievadvārdiem grāmatas sākumā: “Vienmēr atceries, ka mūzikas pamats ir melodija!”

Grāmatas jau ir iegādājamas “Jāņa Rozes grāmatnīcās”, “Mikrofona Ieraksti” noliktavā, kā arī “Musica Baltica” un
 “L-Grāmata” tirdzniecības vietās. Grāmatas iespējams pasūtīt internetā: www.micrec.lv